🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Atira Pink Checkered Shag Rug
| Collection: | Atira |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.05" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Atira Pink Checkered Shag Rug—
$79.00
$27.65
















Description
| Collection: | Atira |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 2.05" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |






















