🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Pointblank Gray Antelope Print Rug
| Collection: | Leichhardt |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Ivory, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $159.00
Pointblank Gray Antelope Print Rug—
$159.00






Description
| Collection: | Leichhardt |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray, Ivory, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |








