🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Atira Black & White Checkered Area Rug
| Collection: | Atira |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Atira Black & White Checkered Area Rug—
$89.00
$31.15


















Description
| Collection: | Atira |
|---|---|
| Colors: | White, Black |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |
























