🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Deron White Washable 3d Rug
| Collection: | Deron |
|---|---|
| Colors: | White, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Deron White Washable 3d Rug—
$49.00
$17.15
















Description
| Collection: | Deron |
|---|---|
| Colors: | White, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
























