🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Erath Area Rug
| Collection: | Erath |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, White, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Erath Area Rug—
$69.00
$24.15














Description
| Collection: | Erath |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, White, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.59" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.63" |
























