🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Fatih Tumble Dry Washable Rug
| Collection: | Fatih |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $49.00
Fatih Tumble Dry Washable Rug—
$49.00















Description
| Collection: | Fatih |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Gray, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.03" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
























