🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Gael Rust Boutique Washable Rug
| Collection: | Gael |
|---|---|
| Colors: | Dark Orange, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Gael Rust Boutique Washable Rug—
$49.00
$17.15

















Description
| Collection: | Gael |
|---|---|
| Colors: | Dark Orange, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.13" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polyester |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
























