🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Kandos Blush & Light Pink Area Rug
| Collection: | Kandos |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Pink, Dark Purple, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $79.00
Kandos Blush & Light Pink Area Rug—
$79.00















Description
| Collection: | Kandos |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Pink, Dark Purple, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
























