🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Laughlin Thick Luxe Boutique Rug
| Collection: | Laughlin |
|---|---|
| Colors: | Gray, Taupe, Beige, Medium Gray, Teal, Olive, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.6" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Laughlin Thick Luxe Boutique Rug—
$149.00
$52.15























Description
| Collection: | Laughlin |
|---|---|
| Colors: | Gray, Taupe, Beige, Medium Gray, Teal, Olive, Sage |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.6" |
























