🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Leonora Area Rug
| Collection: | Leonora |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Pink, Dark Purple, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Leonora Area Rug—
$69.00
$24.15











Description
| Collection: | Leonora |
|---|---|
| Colors: | Cream, Pale Pink, Dark Purple, Light Slate, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
























