🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Sattley Area Rug
| Collection: | Sattley |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Sattley Area Rug—
$69.00
$24.15















Description
| Collection: | Sattley |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene, 40% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
























