🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Snead Pink Floral Rug
| Collection: | Snead |
|---|---|
| Colors: | Pale Pink, Dark Purple, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Snead Pink Floral Rug—
$79.00
$27.65










Description
| Collection: | Snead |
|---|---|
| Colors: | Pale Pink, Dark Purple, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
























