🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Tigri Aztec 2310 Ivory Rug - Promo
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Tigri Aztec 2310 Ivory Rug - Promo—
$39.00
$13.65








Description
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
























