🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Tigrisis Beige 2328 Area Rug
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Tigrisis Beige 2328 Area Rug—
$39.00
$13.65












Description
| Collection: | Tigris |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Beige, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Farmhouse |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
























