🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Washable Green Wool Rug
| Collection: | Cicily |
|---|---|
| Colors: | Green, Lime Green |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Washable Green Wool Rug—
$59.00
$20.65













Description
| Collection: | Cicily |
|---|---|
| Colors: | Green, Lime Green |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.7" |
| Styles: | Contemporary |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.98" |
























